Discord Botları

MEE6 Discord Botunu Sunucuna Ekle

0

Discord’un en popüler sunucu botu olan MEE6 ile tanışın, adını Rick&Morty dizisindeki Mr. Meeseeks karakterinden alan Discord MEE6 botu ile sunucunuzda kendi kodlarınızı oluşturabilirsiniz.

Oluşturduğunuz kodlar ile sunucunuzda bulunan insanlara seviye ve XP sistemini uygulayabilir, sunucunuzda müzik açabilir, ve kanallardaki konuşmaları kaydedebilirsiniz. Hem ses kaydetme özelliği ile yaşanabilecek olumsuz davranışların da önüne geçmiş olursunuz.

MEE6 Botu Discord Sunucuna Nasıl Eklenir?

Botu eklemek için öncelikle buradan giriş yapmalıyız.

Giriş yaptıktan sonra Add To Discord seçeneğine basarak ilerliyoruz.

Görüntüler MEE6 internet sitesinden alınmıştır.

Bu kısımda e-posta adresimizi ve şifremizi yaparak kendi Discord hesabımıza giriş yapıyoruz.

Discord hesabımıza giriş yaptıktan sonra bizden bota yetki vermemiz isteniliyor. Botun düzgün çalışabilmesi için istenilen izinleri veriyoruz.

Botumuzu yetkilendirdikten sonra hesabımızda yönetici olduğumuz Discord Sunucuları önümüze çıkacaktır. Botu eklemek istediğimiz sunucuyu seçiyoruz ve ilerliyoruz.

Yetkilendirdikten sonra açılır pencereyi kapatabilir ve Discord Sunucumuza dönebiliriz. MEE6 botumuz Discord’da bizi bekliyor olacaktır.

Discord Botunuzu özelleştirebilir, ona yeni bir isim ve profil fotoğrafı verebilirsiniz. (Premium Özellik) Sunucunuzu MEE6 botunun yönetim panelinden de düzenleyerek sunucunuzda Perm verebilir, yetkileri ve odaları düzenleyebilirsiniz.

MEE6 botunu nasıl Discord Sunucunuza ekleyebileceğinizi ve kontrol edebileceğinizden bahsettik.

Among Us Türkiye Discord Sunucusu

Previous article

DesignGost Tasarımcı Sunucusu

Next article

You may also like