Template errors

• Template public:CMTV_Badges_featured_badges_macros: [E_USER_WARNING] Cannot call method getFeaturedBadges on a non-object (NULL) (src/XF/Template/Templater.php:1176)
  • Template public:CMTV_Badges_featured_badges_macros: [E_USER_WARNING] Cannot call method getFeaturedBadges on a non-object (NULL) (src/XF/Template/Templater.php:1176)

Satılık Sınırsız Token Method [5 TL]

• Konuyu başlatan deleteduser
  • Başlangıç tarihi

deleteduser

BAŞKA BİR ŞEYLE DEĞİŞME VB. MAALESEF MÜMKÜN DEĞİLDİR. [DİSCORD TÜRKİYE KURALLARINADA AYKIRIDIR.]

ALMADAN ÖNCE AÇIKLAMAYI OKUYUN!
VE ALDIKTAN SONRA BANA SOHBETTEN - DİSCORD'DAN MESAJ YOLLAYIN, AKSİ TAKDİRDE BEN SORUMLU DEĞİLİM.

Token Method Bilgileri:

İçerisinde Token programı bulunmaktadır.
Elle de açma şansınız vardır, önerim kendi elinizle açmanız.
Program sıkıntı çıkarabiliyor.

Bilgi:

Token Method güvenlik amacıyla parayı attıktan sonra teslim edilecektir.

Peki Bana Nasıl Güvenebilirsiniz?

Şahsıma ait olan bir Arşiv Satış sunucum bulunmaktadır [Burada ki Kanıtlara Ve Müşteri Yorumlarına Bakabilirsiniz. Özelden Müşterilerle İletişim Kurabilirsiniz.]
Bu zamana kadar kimseyi dolandırmadım, aklımdan ucundan dahi geçmedi.

İLETİŞİM:

- Discord: ArviS#011
- İnstagram: @arvis_here

ÖDEME YÖNTEMLERİ:

- Papara

- İninal

Moderatör tarafından düzenlendi:
Konu Sahibi

deleteduser

Programla saatte kaç tane olur ve sıkıntı çıkartırmı? ve şu captcha istiyormu
Program sıkıntı çıkartır, tokenler fazla aktif kalmaz. Elle açmanız daha sağlıklı, method içinde detaylı bilgilendirme vardır.

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 ziyaretçi)