Sunucular Ne tarz Discord Sunucuları açmalıyım?

harryminati'#6645
Katılım
19 Eyl 2021
Mesajlar
976
Tepkime puanı
296
Şehir
Yurtdışı
Selamlar.

Eğer ki bu işi gerçekten profesyonel yapıyorsanız ve bırakıp gitmeyecekseniz size bir kaç önerim var, iyi günlerde kullanın!

-
Bilgi Sunucusu
Şu zamanda bence herkesin bilgiye ihtiyacı var, o yüzden farklı farklı bilgi/haber sitelerinden/forumlarından kaynak belirtip kendi çapınızda herkesin bilgilenebileceği bir sunucu açabilrisiniz. Bu sadece hayatımızdaki bilgiler değil, bilgisayarlar, kodlar hakkında da olabilir, emin olun ki bu çok iyi bir fikir.

- Kod Paylaşım Sunucusu
Eğer ki gerçekten kodlamadan anlıyorsanız, yeni neslin bu tarz programlama işlerine yönelmesi için bir "kod paylaşım sunucusu" açabilirsiniz. Fakat sırf kod paylaşım sunucunuz var diye hava atmaya çalışmayın, sadece bu işi biliyorsanız ve gerçekten yararlı kodlar kodlayıp paylaşacaksanız yapın. Çalıntı kod kesinlikle ama kesinlikle kullanmamaya özen gösterin, esinlenebilirsiniz fakat birebir aynı kodu yapmayın.

- Topluluk Sunucusu
Herkesin sohbet edebileceği, eğlence kanallarında eğlenebileceği aktif ve düzenli bir sunucu oluşturabilirsiniz. Aynı "DiscordTurkiye" Discord sunucusu gibi. Fakat bu sadece forum/site üzerine olmamalı.

Sunucular & Discord Hakkında:
-
-
-
-
-
-
ve daha fazlası için,

> Benden şimdilik bu kadar. Eğer ki sizinde önerileriniz varsa yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.
 

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 ziyaretçi)

Benzer konular

  • Bilgi