Template errors

• Template public:CMTV_Badges_featured_badges_macros: [E_USER_WARNING] Cannot call method getFeaturedBadges on a non-object (NULL) (src/XF/Template/Templater.php:1176)
  • Template public:CMTV_Badges_featured_badges_macros: [E_USER_WARNING] Cannot call method getFeaturedBadges on a non-object (NULL) (src/XF/Template/Templater.php:1176)

Alınacak Early Bot Developer Badge | Butce: 10,000

discord icin sorunuz
Hesap rozetleri
Early Bot developer badge
Hesap kurulma tarihi
8 Eyl 2017
ID'nin ilk 3 hanesi
123
Fiyat
10,000 ₺
Pazarlık
Yok
Takas
Yok
Sadece guvenilir insanlardan satin alacagim. Para birimi: Papara veya herhangi bir Crypto Currency (Kripto) Zamanimi harcamayin lutfen, sadece ciddi saticilar. Daha fazla verebilirim hesabin guvenli olmasi onemli. Team owner hesap sadece

Son düzenleme:
Calpim#0008
Hesap alım ve satım durumlarına ekstra özen gösteriniz.

Konu Sahibi
richfella123
discord icin sorunuz
Bumping this.

Konu Sahibi
richfella123
discord icin sorunuz
4 Pockets Full

Aventia

Aventia | Yasin
Moderator
aventia
Bütçe oldukça iyi fakat lütfen alım yaparken dikkatli ol, aracı site kullanabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: richfella123
Konu Sahibi
richfella123
discord icin sorunuz
Bütçe oldukça iyi fakat lütfen alım yaparken dikkatli ol, aracı site kullanabilirsin.

Tabi biliyorum. Genellikle Escrow/Middleman servis kullaniyorum ama bana itemsatis veya herhangi bir guvenlir sitede uyar.

Xaviz#0001
Sadece guvenilir insanlardan satin alacagim. Para birimi: Papara veya herhangi bir Crypto Currency (Kripto) Zamanimi harcamayin lutfen, sadece ciddi saticilar. Daha fazla verebilirim hesabin guvenli olmasi onemli. Team owner hesap sadece
bu bütcede hesap alıcak olsaydım tanıdığım veya gerçekten güvenilir birisinden alırdım

vasp#7097
yardımcı olabilirim size discord yada burdan ulaşırsanız

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 ziyaretçi)

• Bilgi