Discord BotlarıDiscord Rehberi

En İyi Discord Botları Neler? Discord Sunucuna Discord Botu Ekleme

0

En iyi Discord botları:

  • MEE6
  • Pokecord
  • MC-AT
  • Invite Manager
  • Dank Memer
  • Cafe Discord
  • Epic RPG
  • Translator

MEE6

discord botları

Listemizin başında tabii ki dünyanın en popüler Discord botu MEE6 yer alıyor. Adını Rick&Morty dizisindeki Mr. Meeseeks karakterinden alan bu bot, sunucu üzerinde çok fazla şey yapmanıza yarıyor. Örneğin kendi kodlarınızı oluşturabilir, sunucudaki insanlara seviye ve XP sistemi uygulayabilir, internet üzerinden bir şey araştırabilir, sunucudaki kanallarda müzik açabilir ve kanaldaki sesi kaydedebilirsiniz. MEE6 botunu Discord sunucunuza buradan ekleyebilirsiniz.

Pokecord

discord botları

Discord sunucunuzda arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli oyunlar oynamak istiyorsanız bunlardan bir tanesi kesinlikle Pokecord olmalı. Pokecord, Discord’daki arkadaşlarınızla konuşurken Pokemon avlamanızı, geliştirmenizi ve savaştırmanızı sağlayan bir Discord botudur. Bu eğlenceli bot ile arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Pokecord botunu Discord sunucunuza buradan ekleyebilirsiniz.

MC-AT

discord botları

Türk yapımı bir Discord botu olan MC-AT, aslında diğer yabancı kökenli Discord botlarında bulunan çok kullanışlı bir özelliği Türkçeye uyarlıyor. MC-AT botu sayesinde sunucunuzda Türkçedeki argo, küfür ve aşağılayıcı bilumum kelimeleri engelleyebiliyorsunuz. Bu kelimeler isteğinize göre ya sansürlenerek gösteriliyor ya da yazan kişiye önce uyarı gidiyor ve ardından sunucudan yasaklanıyor. MC-AT botunu Discord sunucunuza buradan ekleyebilirsiniz.

Invite Manager

discord botları

Invite Manager her ne kadar kullanışsız bir bot gibi gözükse de sunucunuzda kimin kimi davet ettiğini gösterme, belli bir davette özel rol verme, kimin ne kadar üye çağırdığını gösterebilme özellikleri ile kalabalık sunucularda fazlasıyla iş gören bir bottur. Asla yanlış bilgi göstermeyen bu botu toplu sunucularda kullanmanızı tavsiye ederiz. Invite Manager botunu Discord sunucunuza buradan ekleyebilirsiniz.

Dank Memer

discord botları

Dank Memer botu, Discord sunucularında arkadaşlarınızla birbirinize internetteki ‘meme’leri göndermenize, resimler üzerinde oynama yapabilmenize yarayan bir bot. Bunların yanı sıra sunucudaki insanlara seviye sistemi vermenize, çeşitli mini oyunlara ve bir ekonomi sistemine sahip. Şu anda aktif olarak 588.832 sunucuda kullanılıyor. Dank Memer botunu Discord sunucunuza buradan ekleyebilirsiniz.

Cafe

discord botları

Cafe, arkadaşlarınız ve sunucunuzdaki diğer üyelerle birlikte oynayabileceğiniz canlı skor tabelası ve liderlik tabelası içeren birçok Discord tabanlı oyun barındıran bir Discord botu. Cafe Discord içerisinde tonlarca çok oyunculu oyun bulunmakta ve neredeyse her hafta yenileri eklenmeye devam ediyor. Özellikle kalabalık sunucularda insanlarla kaynaşmak için çok güzel bir bot diyebiliriz. Cafe botunu Discord sunucunuza buradan ekleyebilirsiniz.

Epic RPG

discord botları

Epic RPG, Discord sunucunuzda arkadaşlarınızla ekonomi yoluyla seviye ve XP kazanıp rol yapabileceğiniz eğlenceli bir bottur. Sunucuda coin ve ganimet aramak veya savaşmak için komutlar kullanıyorsunuz. Oyuna her gün yeni zindanlar ve yaratıklar ekleniyor. Bunları da komutlar sayesinde keşfedebiliyor ve savaşabiliyorsunuz. Epic RPG botunu Discord sunucunuza buradan ekleyebilirsiniz.

Discord Nedir? Discord Nasıl Kullanılır? Discord Rehberi

Previous article

Among Us Türkiye Discord Sunucuları

Next article

You may also like